لیزر مشکی اچ پی HP کارتریج تونر اورجینال اچ پی مشکی HP 78A BLACK CE278A
 • لیزر مشکی اچ پی HP کارتریج تونر اورجینال اچ پی مشکی HP 78A BLACK CE278A
 • لیزر مشکی اچ پی HP کارتریج تونر اورجینال اچ پی مشکی HP 78A BLACK CE278A
 • لیزر مشکی اچ پی HP کارتریج تونر اورجینال اچ پی مشکی HP 78A BLACK CE278A
 • لیزر مشکی اچ پی HP کارتریج تونر اورجینال اچ پی مشکی HP 78A BLACK CE278A
لیزر مشکی اچ پی HP کارتریج تونر اورجینال اچ پی مشکی HP 78A BLACK CE278A
لیزر مشکی اچ پی HP کارتریج تونر اورجینال اچ پی مشکی HP 78A BLACK CE278A لیزر مشکی اچ پی HP کارتریج تونر اورجینال اچ پی مشکی HP 78A BLACK CE278A لیزر مشکی اچ پی HP کارتریج تونر اورجینال اچ پی مشکی HP 78A BLACK CE278A لیزر مشکی اچ پی HP کارتریج تونر اورجینال اچ پی مشکی HP 78A BLACK CE278A

کارتریج تونر اورجینال اچ پی مشکی HP 78A BLACK CE278A

23,000,000 ریال

اصلی ( original)

کارتریج تونر HP 78A قابل اعتماد و همچنین آسان برای استفاده ی چاپگر می باشد با استفاده از این دستگاه می توانید در زمان صرفه جویی نمایید.70٪ فرآیند چاپ به کارتریج تونر بستگی دارد پس باید انتخاب کنید که برای دستگاه شما کدام گزینه مناسب است.کارتریج تونر اصلی HP LaserJet کارهای چاپی شما را به طور هماهنگ اجرا می کند.

تعداد
 • تلگرام
 • تماس تلفنی
 نظرات و امتیازات
تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی

کارتریج تونر اچ پی مشکی HP 78A BLACK CE278A

کارتریج تونر های جدید HP برای استفاده از جوهر کارآمد طراحی شده و می توانند پول شما را ذخیره کنند.به طوری که نه دستگاه شما خراب بشه و نه نیاز به تعمیر و خرید دستگاه جدید نیازی باشد.

قبل از هر چیزی باید بدانید که کارتریج قلب سیستم چاپ است. با این حال، اگر اجزای کارتریج و تونر که وظیفه اطمینان از شارژ مطلوب و عملکرد صحیح را دارد، به صورت یکپارچه کار نکنند، قابلیت اطمینان و کیفیت چاپ دستگاه را پایین خواهند آورد.

این کارتریج تونر ساخت شرکت اچ پی میباشد و به صورت کارتریج تونر مشکی وارد بازار میشود همچنین شما میتوانید با استفاده از این کارتریج تونر تا حداکثر 2000 برگ را با دستگاه خود به چاپ برسانید.ما به شما پیشنهاد میکنیم که این کارتریج تونر را در نوع اصلی خریداری کنید که در این صورت عمر دستگاه چاپگر خود را افزایش میدهید.

یکی از ویژگی هایکارتریج تونر اچ پی مشکی HP 78A BLACK CE278A این است که کاربر و مشتری شما خروجی چاپ خود را به طرز شگفت آوری دوست دارد و به کار شما این اطمینان را میدهد که حاصل چاپ بسیار تمیز و یکدست میباشد به همین منظور زمانی که از این کارتریج تونر استفاده میکنید خیالتان راحت باشد که کار هیچ کم و کاستی ندارد.

خشک کردن سریع جوهر اصلی کارتریج تونر اچ پی باعث سرعت چاپ سریع میشود و حاصل کار نقش هایی است که مقاومت بالایی در برابر لکه ها دارد.

کارتریج تونری که مشاهده میکنید ساخته شده تا برای شما تصاویری با کیفیت بالا و ثابت را به ارمغان آورد.شرکت بزرگ اچ پی میتواندکیفیت بالا و عملکرد خوبه صفحه نمایش را با استفاده از این کارتریج تونر ضمانت کند.

با این کارتریج تونر منحصر به فرد اچ پی چاپ تصاویر واقعی و متن با رنگ مشکی و با کیفیت با استفاده از جوهر اصلی به چاپ می رسد.شما میتوانید با استفاده از این کارتریج تونر لذت بردن از رنگ های غنی و سازگار با مقاومت بسیار محکم را تجربه نمایید. عکس ها و اسناد شما می تواند تا سالهای آینده همچنان زیبا بماند و در گذشت زمان بی رنگ یا خش دار نشود و تازه بماند. شما با خرید این کارتریج تونر میتوانید خروجی های چاپ لیزری نو و تازه ای را داشته باشید.

این کارتریج تونر قابل استفاده در دستگاه های زیر میباشد :

1566- 1906- 1536- 1506- 1606

برخی موارد مصرفی که مرتبط با کارتریج hp 78 A مصرف میشوند:

درام اچ پی Drum HP 78A

مگنت اچ پی Magnet HP 78A

وایپر بلید اچ پی Wiper blade HP 78A

چیپست اچ پی Chipset HP 78A

فوم رول اچ پی Foam roll HP 78A

29 قلم

مشخصات

قابل استفاده در دستگاه های
1566- 1906- 1536- 1506- 1606

مرجع خاص

16 محصول مشابه در همین شاخه:

 نظرات کاربران

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !