محصولات جانبی وایپر بلید اچ پی Wiper blade HP 56A
 • محصولات جانبی وایپر بلید اچ پی Wiper blade HP 56A
 • محصولات جانبی وایپر بلید اچ پی Wiper blade HP 56A
 • محصولات جانبی وایپر بلید اچ پی Wiper blade HP 56A
محصولات جانبی وایپر بلید اچ پی Wiper blade HP 56A
محصولات جانبی وایپر بلید اچ پی Wiper blade HP 56A محصولات جانبی وایپر بلید اچ پی Wiper blade HP 56A محصولات جانبی وایپر بلید اچ پی Wiper blade HP 56A

وایپر بلید اچ پی Wiper blade HP 56A

 • تلفن تماس 88944922-021
تعداد
 نظرات و امتیازات
تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
مقایسه هم اکنون

تیغه برف پاک کن یا همان وایپر بلید یک جزء اساسی کارتریج لیزری است که بطور مداوم با درام در تماس است و همچنین تعادل بین نیروی الکترواستاتیک و اصطکاک را حفظ می کند. عملکرد آن تمیز کردن تونر باقیمانده از درام قبل از چرخه تصویربرداری بعدی می باشد.وایپربلید از یک قطعه ی فلزی و یک قطعه ی لاستیکی شفاف که به هم وصل شده اند تشکیل شده است همچنین دارای یک تیغه نیز می باشد.
کیفیت تونر تهیه شده با کارتریج تونر لیزری همیشه تضمین این نیست که چاپ قابل توجه ای داشته باشید. کیفیت چاپ به توانایی اجزای تصویربردار در کنار هم برای ارائه نتایج مورد انتظار بستگی دارد، به ویژه عملکرد وایپربلید بر روی سطح رسانای عکس ارگانیک.حفظ تونر روی غلطک از وظایف این تیغه می باشد در واقع این تیغه وظیفه کنترل  تونر روی مگنت را دارد.
اگر درصفحه ای که پرینت گرفته شده خطوط خاکستری رنگ دیده می شود نشانه ی خرابی این قطعه است.همیشه یک تیغه برف پاک کن آماده داشته باشید تا بلافاصله پس از شروع نقص در چاپ ، سریعاً جایگزین کنید.

مشخصات

تولید کننده
HP
قابل استفاده در دستگاه های
Hp M433a ، M436dn ، M436n ،m436nda
مدل محصول
56A
تکنولوژی چاپ
لیزری
ساخت کشور
چین

مرجع خاص

16 محصول مشابه در همین شاخه:

 نظرات کاربران

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !