کارتریج طرح فابریک سامسونگ آبی Samsung CLP C300A

کارتریج طرح فابریک سامسونگ آبی  Samsung CLP C300A  مناسب برای چاپ در محیط خانه و یا دفتر کوچک است.چاپ با این دستگاه به شما این اجازه را می دهد تا با تکنولوژی بالا چاپگرسامسونگ خود را به کارآمد ترین مواد چاپی مجهز نمایید.با ما همراه باشید تا این محصول را به صورت کامل برای شما معرفی کنیم .

جزییات بیشتر

9 قلم

600,000 ریال بدون مالیات.

تونر سامسونگ

محصول جدید

مشخصات

قابل استفاده در دستگاه هایCLP 300 CLX2160 CLX3160

اطلاعات بیشتر

 کارتریج طرح فابریک سامسونگ آبی  Samsung CLP C300A

ما به شما این کارتریج را پیشنهاد میکنیم به این خاطر که برند این کارتریج معروف و با تجربه کاری بالایی است شرکت سامسونگ این کارتریج طرح فابریک را جوری عرضه کرده است که شما میتوانید با استفاده از این کارتریج تکنولوژی چاپ خود را به طرز شگفت زده ای با کیفیت کنید و از حاصل چاپ خود لذت ببرید و رضایت مشتریان خود را حاصل کنید.

زمانی که شما از کارتریج طرح فابریک سامسونگ آبی  Samsung CLP C300A استفاده میکنید چاپ لیزری شما با کیفیت به همراه گرافیک و تصاویر تیز میباشد که در عین حال رضایت شماو مشتری شما  را به همراه دارد.

این کارتریج ساخت شرکت سامسونگ میباشد و به صورت کارتریج رنگ آبی وارد بازار میشود همچنین شما میتوانید با استفاده از این کارتریج تا حداکثر 1000 برگ را با دستگاه خود به چاپ برسانید.ما به شما پیشنهاد میکنیم که این کارتریج را در نوع اصلی خریداری کنید که در این صورت عمر دستگاه چاپگر خود را افزایش میدهید.

با استفاده از این کارتریج خیالتان راحت باشد که نتیجه کار چاپ شما هیچ کم و کاستی ندارد و شما میتوانید کیفیت چاپ خود را بالا ببرید.

جوهر این کارتریج اصلی میباشد با مارک درج شده سامسونگ که کاملا تمیز،روشن و دقیق میباشد.

خشک کردن سریچ جوهر اصلی کارتریج سامسونگ باعث سرعت چاپ سریع میشود و حاصل کار نقش هایی است که مقاومت بالایی در برابر لکه ها دارد.

این کارتریج در رنگ آبی وارد بازار میشود که در نوع طرح فابریک است.این کارتریج را میتواندید در دستگاه های زیر استفاده کنید:

  • CLP 300
  • CLX2160
  • CLX3160


نقد و نظرات

اولین فردی باشید که نقد خود را می‌نویسید!

نوشتن نقد و نظر