رول حرارتی نوعی کاغذ حساس به گرما می باشد که در پرینترهای حرارتی نسبت به گرمای حاصل از پرینتر واکنش نشان می دهد و جوهر آن بر روی کاغذ بر اثر حرارت نمایان می شود.

دسته بندی کاغذهای حرارتی

۱.کاغذ لفافه دار

۲.استاندارد و اعلاء

۱.کاغذ پوشش دار: کاغد های حرارتی دارای حساسیت خاصی می باشند. لفافه بر روی کاغذ قرارمی گیردتا از صدمات احتمالی آن جلوگیری نماید.

علاوه بر این، روکش باعث محافظت در برابر لمس شدن، مقاومت در برابر کم رنگ شدن در مواجهه با نور آفتاب، تار شدن تصویر در مواجهه با حرارت بالا(گرما)، مقاومت در برابر آب و انواع مواد روغنی، افزایش طول عمر نگهداری طبقه بندی شده تا ۲۵ سال می شود.

۲.استاندارد و اعلاء: قطر کاغذ استاندارد بین ۸۰-۹۰ میکرون می باشد. کاغذ استاندارد دارای لفافه نیست
و می تواند بین ۷ تا ۲۰ سال بسته به شرایط نگهداری، خوانا باقی بماند. این نوع کاغذ ها برای چاپ مدارکی با اهمیت متوسط یا کم مانند صورت حساب رستوران و …. استفاده می شود.
کاغذ اعلاء قطری بین ۹۰-۱۰۰ میکرون را دارا می باشد و با توجه با داشتن لفافه بین ۲۰تا۲۵ سال با نگهداری درست خوانا باقی می ماند.از این نوع کاغذها برای چاپ مدارکی با اهمیت تر مانند رسید های بانکی و…. استفاده می شود.

برای سفارش میتوانید به صفحه رول های حرارتی مراجعه کنید و یا  با مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۹۴۴۹۲۲

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح الی ۸ شب و پنجشنبه ها از ۹ صبح الی ۳ عصر

آدرس سایت ما :  http://cartridgeworld.ir

رول های حرارتی هانسول چیست ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>