فقط آنلاین

کارتریج رنگی اچ پی HP 93 COLOR C9361WN

این دستگاه ایده آل برای عکس ها و گرافیک های رنگی است که به تنهایی یا با سایر کارتریج های جوهر به عنوان بخشی از سیستم های چاپ رنگی 6 عدد HP ساخته شده که دارای رنگ های متنوع، رنگ های صاف و واضح و تن های گرم و طبیعی می باشد.  جوهر انحصاری HP، مقالات مخصوص HP و  نرم افزار چاپگر به عنوان یک سیستم چاپی مجتمع طراحی شده اند.

 

تلفن تماس 88944922-021

جزییات بیشتر

جوهر افشان اچ پی HP

محصول جدید

اطلاعات بیشتر

  کارتریج رنگی اچ پی جوهر افشان  cartridge hp ink 93 COLOR C9361WN  -جوهرافشان- رنگی

رنگ غنی و واقعی با جوهر Original HP -عکس های پر جنب و جوش که احساسات و خلق و خوی را جذب می کنند را به چاپ می رسانند، در سیستم های چاپ سه بعدی به رنگ های روشن و پررنگ ، رنگ عالی و مقاومت آن را بدون نیاز به مقالات خاص فراهم می کند.

 با تکنولوژی پیشرفته جوهر کارتریج این دستگاه می توانید هر زمان از نتایج عالی آن اطمینان حاصل کنید . با استفاده از فن آوری چاپ هوشمند آن، کیفیت رنگ های موجود تضمین می شود و با کیفیت مناسب در اختیار کاربران قرار می گیرد.

طراحی تاثیرگذار کارتریج رنگی اچ پی باعث شده که تکنولوژی جوهر افشان آن بهترین انتخاب برای اسناد و دفاتر باشد. با استفاده از این دستگاه می توان هر لحظه رنگ پر جنب و جوش و دقت دقیق را دریافت کرد. بالاترین ارزش این دستگاه کیفیت و قابلیت اطمینان آن است.

از جمله امکانات کارتریج رنگی  اچ پی :

 فن آوری چاپگر HPهمراه با جوهرهای HP 93طراحی شده است، کیفیت متن و تصویر، دقت بالایی را در چاپ ارائه می دهد. و فن آوری نوآورانه HP Smart1 در لوازم HP و چاپگرها نتایج حرفه ای قابل اطمینانی را فراهم می کند.

 HP 93 به همراه چاپگرهای HP 93به منظور ارائه نتایج مناسب با کیفیت بالا و سرعت چاپ طراحی شده است. با قابلیت اطمینان و کیفیت بالای این دستگاه ، شما ارزش فوق العاده ای دریافت خواهید کرد.

 قابلیت اطمینان این دستگاه به معنی تعمیر و نگهداری بلند مدت، چاپ بدون دردسر، صرفه جویی در وقت و افزایش بهره وری است.

قابل استفاده در دستگاه اچ پی:

5440- 4160- 7830- 1510سه کاره- 3180- 4180- 6310

نقد و نظرات

اولین فردی باشید که نقد خود را می‌نویسید!

نوشتن نقد و نظر