جوهر 100 سی سی پروجت اپسون رنگ قرمز ProJet EPSON 100cc Magenta INK بزرگنمایی

جوهر 100 سی سی پروجت اپسون رنگ مشکی ProJet EPSON 100cc Black INK

                                        جوهر 100 سی سی پروجت اپسون رنگ مشکی

جوهر مایع یا خمیر است که حاوی رنگدانه یا رنگ است و برای رنگ کردن یک سطح برای تولید تصویر، متن یا طراحی استفاده می شود.جوهر می تواند یک محیط پیچیده شامل حلال ها، رنگدانه ها، رنگ ها، رزین ها، روان کننده ها، محلول سازی ها، سورفکتانت ها، ذرات، فلورسنت ها و سایر مواد باشد.

جزییات بیشتر

100 قلم

200,000 ریال بدون مالیات.

جوهر

محصول جدید

مشخصات

رنگ جوهرمشکی

اطلاعات بیشتر

جوهر 100 سی سی پروجت اپسون رنگ مشکی ProJet EPSON 100cc black INK

این جوهر برای استفاده در پرینتر های جوهرافشان که چاپ عکس هم انجام میدهند قرار میگیرد که در پرینتر های اپسون زیاد استفاده میشود.

زمان استفاده و انتخاب جوهر باید به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت جوهر انتخابی شما رابطه مستقیم در کیفیت و شفافیت عکس چاپ شده دارد یعنی هرچقدر کیفیت برند انتخابی جوهر شما بالا باشد نتیجه چاپی با کیفیت و شفاف خواهید داشت.

امروزه جوهرهای مختلفی با نامها و برندهای مختلف در بازار قرار دارد اما این نکته را به خاطر بسپارید که دقت در کیفیت و برند جوهر طول عمر و سلامت پرینتر شما را ضمانت میکند هرچند جوهرهای دیگر که در بازار رواج دارد ممکن است قیمت های پایین تری نیز داشته باشند.

جوهر 100 سی سی پروجت اپسون رنگ مشکی ProJet EPSON 100cc Light balck INK به صورت لیتری عرضه میشود و به هد دستگاه شما آسیبی نمیرساند .

نقد و نظرات

اولین فردی باشید که نقد خود را می‌نویسید!

نوشتن نقد و نظر