جوهر 70 سی سی وکس اچ پی رنگ آبی WOX HP 70cc cyan INK بزرگنمایی

جوهر 70 سی سی وکس اچ پی رنگ آبی WOX HP 70cc cyan INK

رنگ آبی

جوهر مایع یا خمیر است که حاوی رنگدانه یا رنگ است و برای رنگ کردن یک سطح برای تولید تصویر، متن یا طراحی استفاده می شود.جوهر می تواند یک محیط پیچیده شامل حلال ها، رنگدانه ها، رنگ ها، رزین ها، روان کننده ها، محلول سازی ها، سورفکتانت ها، ذرات، فلورسنت ها و سایر مواد باشد.

جزییات بیشتر

100 قلم

200,000 ریال بدون مالیات.

جوهر

محصول جدید

مشخصات

رنگ جوهرآبی

اطلاعات بیشتر

جوهر 70 سی سی وکس اچ پی رنگ آبی  WOX HP 70cc cyan INK

این جوهر مناسب برای چاپگرهای 4 و 5 رنگ اچ پی میباشد که از رنگهای اصلی مورد استفاده در پرینتر های جوهرافشان تشکیل شده است.این جوهر برای استفاده در پرینتر های جوهرافشان که چاپ عکس هم انجام میدهند قرار میگیرد که در پرینتر های جوهرافشان اچ پی زیاد استفاده میشود.

زمان استفاده و انتخاب جوهر باید به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت جوهر انتخابی شما رابطه مستقیم در کیفیت و شفافیت عکس چاپ شده دارد یعنی هرچقدر کیفیت برند انتخابی جوهر شما بالا باشد نتیجه چاپی با کیفیت و شفاف خواهید داشت.

امروزه جوهرهای مختلفی با نامها و برندهای مختلف در بازار قرار دارد اما این نکته را به خاطر بسپارید که دقت در کیفیت و برند جوهر طول عمر و سلامت پرینتر شما را ضمانت میکند هرچند جوهرهای دیگر که در بازار رواج دارد ممکن است قیمت های پایین تری نیز داشته باشند.

شرکت WOX  که محصولات آن را مشاهده میکنید مناسب پرینترهای جوهرافشان ۴ و 5 رنگ اچ پی میباشد که به طوری  ، شامل رنگهای مشکی ، آبی ، زرد ، قرمز و یک جوهر مشکی پیگمنت میباشد که کیفیت بسیار بالایی هم دارا میباشد.

نقد و نظرات

اولین فردی باشید که نقد خود را می‌نویسید!

نوشتن نقد و نظر