فقط آنلاین

پرینتر سوزنی اپسون EPSON DFX-9000N Printer

Epson DFX-9000 سریعترین چاپگر در کلاس خود است، که سرعت چاپ و قابلیت اطمینان را به طور غیر منتظره ای ارائه می دهد. ایده آل برای درخواست محیط های اداری با نیاز به مقدار قابل توجهی از تولید چاپ شده است چاپگر قوی می تواند پشتیبانی مستمر برای کاربر دفتر و یا خانه با روبان طولانی مدت ارائه دهد. 

  • تلفن تماس 88944922-021

جزییات بیشتر

چاپگر اپسون EPSON

محصول جدید

مشخصات

وزن34kg
نوع اتصال:USB2.0, Serial, parallel,Ethernet , Type B interface
کیفیت چاپ DPI144*240
حافظه داخلی128KB
سرعت چاپ1320 کاراکتر در ثانیه
تعداد ستون قابل چاپ136 ستون
تعداد سوزن9 عدد
تعداد pin36 عدد
میانگین زمان بروز خطا20,000 ساعت
بازده ریبون15 میلیون کاراکتر
حداکثر صدای دستگاه58 دسی بل
قابلیت چاپ1 نسخه اصل و 9 نسخه کپی
روش تغذیه کاغذکاغذ تک برگ/ پیوسته/ برچسب

اطلاعات بیشتر

پرینتر سوزنی اپسون DFX-9000N با سرعت 1320 کاراکتر در ثانیه از سریع ترین دستگاه های این کمپانی در نوع خود می باشد.  این دستگاه قابلیت پردازش و چاپ اسناد و حتی برچسب های پستی شما را به صورت مستمر دارا می باشد. این محصول با تعداد 36 پین و کارتریج با کیفیت و سرعت بالایی که دارد هزینه های تولید را به حداقل می رساند و امکان دخالت مکرر کاربر را به صفر می رساند.

Epson DFX-9000 سریعترین چاپگر در کلاس خود است، که سرعت چاپ و قابلیت اطمینان را به طور غیر منتظره ای ارائه می دهد. ایده آل برای درخواست محیط های اداری با نیاز به مقدار قابل توجهی از تولید چاپ شده است. چاپگر قوی می تواند پشتیبانی مستمر برای کاربر دفتر و یا خانه با روبان طولانی مدت ارائه دهد.

DFX-9000 برای دفاتر مورد نیاز است که نیاز به یک چاپگر  قابل اعتماد که قادر به تولید مقدار زیادی از چاپگر در کوتاه مدت و درازمدت است. به آرامی ساخته شده است، چاپگر برای کارهای چاپی با حجم بالا از قبیل فاکتورها، یادداشت های تحویل و فهرست موجودی مناسب است.

چاپگر قادر به پشتیبانی از بارهای درخواستی با سرعت چاپ 1550cps و حجم چاپ تا 133 میلیون خط است. روبان ساخته شده عمر طول عمر تا 15 میلیون کاراکتر دارد - ایده آل برای کارهای طولانی مدت می باشد.

DFX-9000 دارای دفاتر تحویل که نیازمند چاپ فوری هستند فوق العاده کاربر پسند با طیف گسترده ای از گزینه های اتصال است. کاربران می توانند از طریق USB استاندارد یا رابط سریال و موازی به پورت متصل شوند.

تعداد ستون قابل چاپ: 136 ستون

قابلیت چاپ : 1 نسخه اصل و 9 نسخه کپی

اتصال:, USB2.0, Serial, parallel,Ethernet , Type B interface

روش تغذیه کاغذ: کاغذ تک برگ، پیوسته، برچسب

نقد و نظرات

اولین فردی باشید که نقد خود را می‌نویسید!

نوشتن نقد و نظر