فقط آنلاین

دستگاه پلاتر اپسون EPSON Stylus pro 9880

  • تلفن تماس 88944922-021

دستگاه EpsonStylus pro 9880 از سری پلاتر های جوهر افشان اپسون بوده و دارای سرعت چاپ 14hp می باشد. حداکثر فرمت قابل چاپ آن A1 بوده و حداکثر رزولوشن ‎(dpi) برابر 2800 می باشد. بازه کاغذ قابل استفاده بین  A2-A4 می باشد و حداکثر عرض رولون ‎(mm) در حدود 610 است. زبان برنامه برای این پلاتر EPSON ESC/P2 Raster‎ بوده و قابلیت اتصال به شبکه از طریق Ethernet را دارا می باشد.

جزییات بیشتر

دستگاه پلاتر

محصول جدید

مشخصات

وزن90kg
کیفیت چاپ DPI1440*2880
سازگار با سیستم عاملWindows
تعداد رنگ/ نوع جوهر8رنگ/ pigment
تعداد نازلهای هر چاپ180
تکنولوژی هدMicro Piezo
حداقل اندازه قطرات جوهر3.5
قابلیت چاپ بدون حاشیهندارد
کاتر اتوماتیکدارد
پایداری و دوام چاپ200 سال
حجم کارتریج110/220
تغذیه اتوماتیک شیت از cassetteندارد

اطلاعات بیشتر

چاپگر بزرگ چاپگر Epson Stylus Pro 9880 دارای یک طراحی موتور محرک پرینت 44 اینچ با دوام و با استفاده از تکنولوژی UltraChrome K3 جوهر است که در حال حاضر با پیشرفت Pigments Pigment Vivid Magenta پیشرفته Epson برای تولید تصاویر آرشیوی با دقت رنگ، سطح براق و خراش مقاومت؛ همه در حالی که ارائه رنگ همیشه پایدار است که به طور قابل توجهی از چاپگر حرفه ای دیگر بهتر است. علاوه بر این، استفاده از سه سطح جوهر سیاه و سفید، چاپ سفید و سفید و یا سیاه و سفید با سطوح چگالی بالا و تقریبا بدون metamerism و یا برس زدن.

چاپگر Stylus Pro 9880 دارای یک سیستم تنظیم خودکار سر چاپی است که از یک سنسور داخلی درون چاپگر برای ارائه دقت بی نظیر و خودکار فرایند هماهنگی سربرگ چاپگر برای افزایش راحتی کاربر استفاده می کند.

چاپگر Stylus Pro 9880 به طور همزمان از جوهر سیاه، نور سیاه و نور نور سیاه استفاده می کند که به طور قابل توجهی باعث کاهش تعادل خاکستری چاپگر در حین حذف رنگ های رنگی می شود و نوتون های قابل توجهی را برای محدوده تونلی نرم و صاف فراهم می کند و چگالی کلی سیاه را به طور چشمگیری افزایش می دهد. به 2.55 Dmax (L مقدار 3.90 در Photo Paper لپ تاپ اپسون). این قابلیت عملا برنز را حذف می کند و روند پروفیل ICC را برای گردش کارهای ColorSync و ICM افزایش می دهد.

چاپگر جوهر افشان Stylus Pro 9880 شامل یک سال پوشش تحت برنامه حفاظت از منافع اپسون با پشتیبانی تلفن رایگان از روزهای دوشنبه تا جمعه و معمولا روز بعد کسب و کار، سرویس مبادله واحد کامل است. همچنین خدمات اختیاری اپسون ترجیحا پلاس در دسترس برای 1- یا 2 ساله وجود دارد.

نقد و نظرات

اولین فردی باشید که نقد خود را می‌نویسید!

نوشتن نقد و نظر